stardoll-i-fani.blogspot.com
niedziela, 26 sierpnia 2012
DKNY
Pewnie was ciekawi jak mnie jak wyglądało DKNY. Oto kilka fotek które znalazłam w internecie:
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Nowszy post
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz