poniedziałek, 27 sierpnia 2012

Apartamenty i Dollki

Przyjmiemy nową redaktorke bedzie miała dział apartamentów i dollek bedzie szukać pieknych apartamentów i doll i bedzie o nich pisać i komentować. Okres próbny jej to 7 dni jesli coś było by z nią nie tak prosze pisać na moim profilu Retro217

Metamorfozy

Rihanna0854 bedzie robić metamorfozy wiec prosze zgłaszać sie na mój profil Retro217 albo Rihanna0854.

niedziela, 26 sierpnia 2012

Jest to czego nie ma

Dziś w wyszukiwarce znalazłam to czego nie ma sami zobaczcie!

Cudna spódnica

Podoba wam się?
Kupicie?

Hejka tu Rihanna0854

Hej jestem Patrycja na stardoll jestem Rihanna0854 i jestem nową redaktorką bloga.Będę wam szukać ładne ubrania  w starplazie oraz będę robić z nimi stylizacje.
Link do mojego apartamentu

DKNY

Pewnie was ciekawi jak mnie jak wyglądało DKNY. Oto kilka fotek które znalazłam w internecie:
 
 
 

Redaktorka od starplaz

Redaktorkę Rihanne0854 przyjmiemy na okres próbny! (Czyli 7dni) Jak by coś było nie tak prosze pisać na mój e-mail czyli mania217@op.pl

Moda na stardoll

Od kilku dni obserwóje różne apartamenty i są w nim cudownie przystrojone manekiny jak choinki!

Królowa Wybiegu

Oto nasza dzisiejsza króloa wybiegu czy ona na to zasłużyła? Napiszcie sami!
Jej nazwa użytkowanika to:xgiirlx Pochodzi z Francji tak przynajmniej pisze xd. Ma 69 lvl (Wow) Założyła swoje konto 2007 roku podziw!

Wybór dnia-Niedziela 26

To sukienka z IT GIRL kosztuje 15 sd myśle ża na to nie za sługuje!
A wy co o tym myślicie?
 

Konkurs!

Komentatror miesiąca żeby wziąść udział w konkursie trzeba dodać sie do obserwowanych i komentowac posty przez 7 dni! Oczywście jest też nagroda czyli 3 prezenty w postaci sofy roślinki i zwierzaczka na sd no i oczywiści 5.5 do apartamentu,sceneri i albumu!
Oto nagroda!

Dwie redaktorki

Już dzis pojawią sie dwie redaktorki!

Pierwsza redaktorka to rejs777 bedzie zajmować sie metamorfozami a druga to Rihanna0854 ona natomiast bedzie szukać fajnych rzeczy ze starplaz!

rejs777




Rihanna0854

Przepraszam!

Mam nowego bloga (czyli tego) z powodów osobistych będe zaczynać od początku!